O NÁS

VITAJTE NA WEBSTRÁNKACH SPOLOČNOSTI WASH SERVICE S.R.O.

Spoločnosť Wash service  je  dodávateľom  automatizovaných a samoobslužných technológií  a  služieb  v  oblasti umývania automobilov. Máme za  sebou  dlhoročné skúsenosti na domácom  a  medzinárodnom  trhu a viac ako  400 spokojných  majiteľov  a prevádzkovateľov  autoumyvární  na Slovensku a v Česku.  

Team firmy tvoria odborníci, z ktorých mnohí pracujú v  oblasti umývacích liniek pre automobily vyše 20 rokov.   Ponúkame  profesionalitu   skĺbenú  s  dlhoročnými  skúsenosťami  a  kvalitnými   výrobkami.

S umývacími systémami ISTOBAL sa môžete stretnúť  na čerpacích staniciach nadnárodných ropných spoločností, tak aj u tuzemských predajcov PHM (OMV, SLOVNAFT, AVANTI, REAL-K, G&G, VOMS , Benzinol ).

Vo výrobných závodoch automobilov VW, PSA , a aj v novom závode Jaguar-Land Rover v Nitre.

Umývame v salónoch značiek: BMW, Mercedes-Benz, Caddilac, Dodge , Corvette, Land Rover, Jaguar, Volvo, Škoda , WV , Toyota, Peugeot, Fiat, Ford, a u  mnohých ďalších súkromných poskytovateľov starostlivosti o vozidlá.

Taktiež umývame verejných autobusových prepravcov v rôznych regiónoch.

ISTOBAL je výhradný dodávateľ umývacích zariadení a príslušenstva pre  sieť SLOVNAFT v SR pre roky 2019-22. 

Vysoké nasadenie a profesionalita skĺbená s dlhoročnými skúsenosťami a kvalitnými výrobkami značky ISTOBAL sú zárukou úspechu súčasných aj budúcich zákazníkov.

Spoločnosť Wash service je oficálnym distribútorom nemeckej chémie KIEHL na Slovensku.

 

www.istobal.com    www.kiehl-group.com